Žaidimo taisyklės

1. Tikslas

VO Agapė išskyrė nedidelius prizus, kurie bus padovanoti (atsiųsti paštu) aktyviausiems savanoriams, kurie kvies kitus registruotis šioje svetainėje. Žaidimo tikslas - kad kuo daugiau žmonių sužinotų apie kasdienių Šventojo Rašto skaitinių siuntimo nemokamą paslaugą. Todėl labai atidžiai žiūrėsime, ar pakviesti yra tikrai kiti žmonės, kurie paslauga naudojasi. Labai griežtai reaguosime į bandymus „apgauti ar nulaužti sistemą“ ir tokiu būdu nepelnytai gauti prizus. Turime įdiegę visą eilę priemonių nesąžiningumui atpažinti.

Registruodamiesi į šį žaidimą jūs sutinkate gauti mūsų siunčiamus el. laiškus (jų galima atsisakyti vėliau).

 

2. Taisyklių ir žaidimo sąlygų keitimas

Žaidimo metu iškilus iš anksto nenumatytų sąlygų pasiliekame teisę vienašališkai pakeisti šias taisykles. Tai bus daroma siekiant užkirsti kelią nesąžiningiems žaidėjams ir apsaugoti sąžiningai žaidžiančius. Taip pat pasiliekame teisę palengvinti prizų pasiekimą žaidėjams, jei matysime tam reikalą (pvz. jei realiai prizus gauna per mažai žmonių). Pasiliekame teisę pasibaigusius prizus pakeisti ekvivalenčios vertės kitais prizais.

 

3. Taškų skaičiavimas

Žaidime yra dviejų rūšių taškai. Pirmi - tai potencialūs taškai, kuriuos gautumėte, jei jūs ir jūsų pakviesti žmonės išpildys visas žaidimo sąlygas. Antri - realiai gauti taškai, už kuriuos galite užsakyti prizus. Realiai gauti taškai paskiriami tik patikrinus, kad išpildytos visos žemiau pateiktos būtinos sąlygos.

 

4. Būtinos sąlygos realių taškų gavimui

Žaidime realių taškų gavimui reikia išpildyti šias sąlygas:

 1. Turite užsiregistruoti šioje svetainėje;
 2. Turite užsiregistruoti kasdienių skaitinių iš Šventojo rašto gavėju ir juo likti. Tai padaroma automatiškai tuomet, kai registruojatės šioje svetainėje, nors dar gali tekti atlikti el. pašto patvirtinimo veiksmą;
 3. Turite pakelti savo lygį kasdienių skaitinių sistemoje iki 3 arba daugiau žvaigždučių. Šis lygis pakyla automatiškai per kelias dienas, jei atidarote ir skaitote gautus Šv. Rašto skaitinius užkraudami paveikslėlius;
 4. Turite pakviesti kitus registruotis šioje svetainėje per jūsų specialią kvietimo nuorodą;
 5. Pakviestas žmogus turi užsiregistruoti per jūsų specialią kvietimo nuorodą ir išpildyti visas tas pačias sąlygas, kaip ir jūs, išskyrus kitų žmonių kvietimo sąlygą, kuri jiems nebūtina.

 

5. Gaunamų taškų kiekis

Už kiekvieną jūsų pakviestą žmogų, kuris išpildo aukščiau minėtas sąlygas, gaunate po 10 taškų. Jei jūsų pakviestas žmogus savo ruožtu pakviečia kitus, tai jis irgi gauna 10 taškų, bet ir jūs gaunate dar vieną tašką už tai.

 

6. Progreso sekimas

Žaidimo progresą ir sukauptus taškus galite stebėti bei valdyti šioje svetainėje prisijungę su savo el. pašto adresu.

 

7. Neleistini veiksmai

Žaidėjams draudžiama:

 1. Vartoti necenzūrinius ir įžeidžiančius išsireiškimus;
 2. Bandyti apeiti žaidimo taisykles;
 3. Pačiam imituoti kviečiamus žmones. Naudoti laikinus ar neveikiančius el. pašto adresus.
 4. Apgaule vilioti kitus į šį žaidimą;
 5. Bandyti „nulaužti“ žaidimo svetainę;
 6. Kitaip trukdyti žaidimo eigai ar šios svetainės darbui;

 

8. Žaidimo prizai

Žaidėjai gali laimėti dviejų rūšių prizus:

 1. Virtualius - juos galite atsisiųsti iš karto ir jie bus pateikti el. laiške;
 2. Fizinius - jie bus jums atsiųsti paštu jūsų nurodytu adresu.

Organizatoriai neatsako, jei užsakydami prizą nurodėte neteisingą pristatymo adresą ir todėl prizo negavote. Po prizo užsakymo tuo metu nurodytas pašto adresas yra įrašomas į užsakymą ir nebekeičiamas. Net jei vėliau užlikusius taškus užsakysite kitą prizą kitu adresu, praeito užsakymo pristatymo adresas išliks nepakitęs. Jį matysite savo skydelyje užsakymų sąraše.

Prizą planuojame išsiųsti per savaitę nuo užsakymo suformavimo. Tačiau gali taip atsitikti, jog tuo met būsime išvykę, todėl prašome jūsų kantrybės, jei prizą vėluosime išsiųsti :)

 

9. Jūsų privatumas

Mes gerbiame jūsų privatumą.

Jei norite atsisakyti dalyvavimo šiame žaidime, parašykite mums.

 

10. Susisiekite su mumis

Jei turite pastabų arba klausimų apie mūsų privatumo politiką, prašome susisiekti su mumis.