Privatumo nuostatos

Informavimas

VO Agapė pateikia šią privatumo politiką tam, kad informuotume jus apie tai, kaip mes renkame ir naudojame jūsų informaciją, ir kokios yra mūsų saugumo politikos. Mes taip pat suteikiame jums galimybę pašalinti savo vardą iš mūsų pašto adresų sąrašo, jei norėsite tai padaryti.

 

Kokią informaciją surenkame

Jums registruojantis šioje svetainėje mes surenkame jūsų vardą ir el. pašto adresą. Užsisakius prizo atsiuntimą surenkame jūsų pašto adresą.

 

Kaip informacija yra naudojama

VO Agapė naudoja jūsų informaciją tam, kad užbaigtume jums pažadėtą veiksmą (registraciją, prizo atsiuntimą). Jei to pageidausite, taip pat galime šią informaciją panaudoti tam, kad informuotume jus apie mūsų tarnystės projektus ir veiklą. Mes taip pat suteikiame jums galimybę pašalinti savo vardą iš mūsų pašto adresų sąrašo, jei norėsite tai padaryti. Peržiūrėkite šios privatumo politikos atitinkamą skyrių žemiau.

Be to, VO Agapė nesiųs jums elektroninių laiškų, kurių gauti jūs nesutikote. Jei jūs sutinkate gauti laiškus elektroniniu paštu, mes galime periodiškai siųsti jums informaciją, skelbiančią naujienas ir renginius. Jei pasirinksite pateikti savo pašto adresą, galite gauti iš mūsų taip pat ir laiškus.

 

Asmeninė informacija nėra platinama

VO Agapė niekada parduoda, nenuomoja, ir nesikeičia su kitomis organizacijomis jūsų asmenine informacija. VO Agapė patikina, kad visų, kurie su mumis susisiekia per šią svetainę, tapatumas bus laikoma konfidencialiu. VO Agapė kartais gali atsiųsti jums laiškus vardu kitų organizacijų ar tarnysčių, kurių tikslai dera su VO Agapė tikslais. Jūsų asmeninės informacijos panaudojimas apsiriboja VO Agapė ir tarnystės partnerių veikla.

 

Asmeninės informacijos perdavimas už jūsų šalies ribų

Dėl techninių ir eksploatacinių priežasčių gali prireikti jūsų asmeninę informaciją perkelti į už jūsų šalies ribų esančius serverius bendrovių, susijusių su VO Agapė teikiamomis paslaugomis. Jei tai atsitiks, jūsų asmeninė informacija bus saugoma užsienio šalyje imantis veiksmų siekiant užtikrinti, kad jūsų privatumo teisės ir toliau būti apsaugotos. Žinoma, jūsų informacija nebus renkama jei jos mums nepateiksite. Prašydami informacijos arba medžiagos iš mūsų organizacijos arba registruodamiesi pas mus su savo asmenine informacija jūs sutinkate su jūsų asmeninės informacijos perdavimu už savo šalies ribų, jeigu tai būtina dėl techninių ar veiklos priežasčių.

 

Duomenų apsauga

VO Agapė įsipareigoja užtikrinti jūsų asmeninės informacijos apsaugą, siekiant išvengti neteisėtos prieigos, išlaikyti duomenų tikslumą ir užtikrinti tinkamą informacijos panaudojimą.

 

Slapukai

Laikas nuo laiko mes galime atsiųsti į jūsų kompiuterį “slapuką”. Slapukas yra mažas duomenų kiekis, kuris yra išsiunčiamas į jūsų naršyklę iš interneto serverio ir saugomas jūsų kompiuterio vidiniame diske. Slapukas negali nuskaityti duomenis jūsų kompiuterio diske arba skaityti kitų svetainių slapukus. Slapukai nekenkia jūsų sistemai. Mes naudojame slapukus, kad atpažintume jus, kai jūs sugrįžtate į mūsų svetaines, arba nustatymui, kuriose mūsų tinklo svetainių srityse jau apsilankėte. Šią informaciją naudojame tam, kad geriau individualizuotume turinį, kurį galite pamatyti mūsų svetainėje.

Daug svetainių siunčia slapukus į jūsų diską. Galite pasirinkti, ar priimti slapukus pakeisdami savo naršyklės nustatymus. Jūsų naršyklė gali atmestų visus slapukus arba pranešti jums, kai slapukas yra siunčiamas. Jei pasirinksite nepriimti šiuos slapukus, savo patogumą mūsų svetainėje ir kitose svetainėse galite sumažinti, ir kai kurios jų funkcijos gali nebeveikti taip, kaip numatyta.

 

Vaikų privatumas internete

Mums rūpi vaikų privatumas, todėl mes nerenkame jokios asmeninės informacijos nei pagrįstai būtina, kad jie galėtų dalyvauti veikloje, siūlomoje mūsų svetainėse. Mes siūlome Jums dalyvauti su jūsų vaiku, kai jie naudojasi internetu ir mūsų svetainėmis siekiant gerai apsaugoti jų privatumą.

 

Nuorodos į kitas svetaines

Šioje svetainėje yra nuorodų į dokumentus ir svetaines, kurias prižiūri kitos organizacijos bei asmenys. Kai atidarote nuorodą į kitą svetainę, žinokite, kad VO Agapė nėra atsakinga už šių svetainių privatumo praktiką ar turinį.

 

Jūsų asmeninės informacijos peržiūrėjimas, keitimas ir ištrynimas

Mes suteikiame jums galimybę peržiūrėti savo asmeninę informaciją ir pašalinti savo vardą iš mūsų pašto adresų sąrašo tam, kad nebegautumėte jokios informacijos iš mūsų tarnystės. Jei nori peržiūrėti jūsų asmeninę informaciją arba visam laikui pašalinti savo vardą, jūs galite susisiekti su mumis. Jei nustatėte, kad mūsų turima informacija apie jus yra neteisinga arba ji pasikeitė, jūs galite ją pakeisti susisiekdami su mumis.

Jei norite užsisakyti, atsisakyti arba pakeisti jūsų naujienlaiškių prenumeratas, parašykite mums.

 

Automatinis paskyros sukūrimas svetainėje mailchimp

Jei užsiregistruosite šioje svetainėje, automatiškai bus sukurta su jūsų el. paštu susieta paskyra šioje bei kitoje mums paslaugas teikiančioje svetainėje mailchimp. Ši mailchimp paskyra bus naudojama kasdienių skaitinių iš Šventojo Rašto jums siuntimui, bendravimui su jumis, internetinių kursų pateikimui jums.

 

Susisiekite su mumis

Jei turite pastabų arba klausimų apie mūsų privatumo politiką, prašome susisiekti su mumis.