Dovanėlių teikimo taisyklės

1. Tikslas

VO Agapė paskyrė nedideles dovanėles, kurios bus padovanoti (atsiųstos paštu) aktyviausiems savanoriams, kurie kvies kitus registruotis šioje svetainėje. Šios svetainės tikslas - kad kuo daugiau žmonių sužinotų apie kasdienių Šventojo Rašto skaitinių siuntimo nemokamą paslaugą. Todėl labai atidžiai žiūrėsime, ar pakviesti yra tikrai kiti žmonės, kurie paslauga naudojasi. Labai griežtai reaguosime į bandymus „apgauti ar nulaužti sistemą“ ir tokiu būdu nepelnytai gauti dovanėles. Turime įdiegę visą eilę priemonių nesąžiningumui atpažinti.

Registruodamiesi į šią svetainę jūs sutinkate gauti mūsų siunčiamus el. laiškus (jų galima atsisakyti vėliau).

 

2. Taisyklių ir dovanėlių teikimo sąlygų keitimas

Iškilus iš anksto nenumatytoms sąlygoms pasiliekame teisę vienašališkai pakeisti šias taisykles. Tai bus daroma siekiant užkirsti kelią nesąžiningumui ir apsaugoti sąžiningus svetainės vartuotojus. Taip pat pasiliekame teisę palengvinti dovanėlių pasiekimą, jei matysime tam reikalą (pvz. jei realiai dovanėles gauna per mažai žmonių). Pasiliekame teisę pasibaigusias dovanėles pakeisti ekvivalenčios vertės kitomis dovanėlėmis.

 

3. Taškų skaičiavimas

Šioje svetainėje yra dviejų rūšių taškai. Pirmi - tai potencialūs taškai, kuriuos gautumėte, jei jūs ir jūsų pakviesti žmonės išpildys visas sąlygas. Antri - realiai gauti taškai, už kuriuos galite užsakyti dovanėles. Realiai gauti taškai paskiriami tik patikrinus, kad išpildytos visos žemiau pateiktos būtinos sąlygos.

 

4. Būtinos sąlygos realių taškų gavimui

Šioje svetainėje realių taškų gavimui reikia išpildyti šias sąlygas:

 1. Turite užsiregistruoti šioje svetainėje;
 2. Turite užsiregistruoti kasdienių skaitinių iš Šventojo rašto gavėju ir juo likti. Tai padaroma automatiškai tuomet, kai registruojatės šioje svetainėje, nors dar gali tekti atlikti el. pašto patvirtinimo veiksmą;
 3. Turite pakelti savo lygį kasdienių skaitinių "mailchimp" sistemoje iki 3 arba daugiau žvaigždučių (žvaigždutės matomos ir šioje svetainėje, valdymo skydelyje). Šis lygis pakyla automatiškai per kelias dienas, jei atidarote ir skaitote gautus Šv. Rašto skaitinius užkraudami paveikslėlius;
 4. Turite pakviesti kitus registruotis šioje svetainėje per jūsų specialią kvietimo nuorodą;
 5. Pakviestas žmogus turi užsiregistruoti per jūsų specialią kvietimo nuorodą ir išpildyti visas tas pačias sąlygas, kaip ir jūs, išskyrus kitų žmonių kvietimo sąlygą, kuri jiems nebūtina.

 

5. Gaunamų taškų kiekis

Už kiekvieną jūsų pakviestą žmogų, kuris išpildo aukščiau minėtas sąlygas, gaunate po 10 taškų. Jei jūsų pakviestas žmogus savo ruožtu pakviečia kitus, tai jis irgi gauna 10 taškų, bet ir jūs gaunate dar vieną tašką už tai.

 

6. Progreso sekimas

Savo sukauptus taškus galite stebėti bei valdyti šioje svetainėje, prisijungę prie savo skydelio su savo el. pašto adresu.

 

7. Neleistini veiksmai

Dalyviams draudžiama:

 1. Vartoti necenzūrinius ir įžeidžiančius išsireiškimus;
 2. Bandyti apeiti šias taisykles;
 3. Pačiam imituoti kviečiamus žmones.
 4. Pačiam registruoti kviečiamus žmones neturint jų sutikimo.
 5. Naudoti laikinus ar neveikiančius el. pašto adresus.
 6. Apgaule vilioti kitus į šią svetainę;
 7. Bandyti „nulaužti“ šią svetainę;
 8. Kitaip trukdyti šios svetainės darbui;

 

8. Dovanėlės

Dalyvaujantys gali laimėti dviejų rūšių dovanėles:

 1. Virtualias - jas galite atsisiųsti iš karto ir jos bus pateiktos el. laiške;
 2. Fizinias - jos bus jums atsiųstos paštu jūsų nurodytu adresu.

Organizatoriai neatsako, jei užsakydami dovanėlę nurodėte neteisingą pristatymo adresą ir todėl dovanėlės negavote. Po dovanėlės užsakymo tuo metu nurodytas pašto adresas yra įrašomas į užsakymą ir nebekeičiamas. Net jei vėliau užlikusius taškus užsakysite kitą dovanėlę kitu adresu, praeito užsakymo pristatymo adresas išliks nepakitęs. Jį matysite savo skydelyje užsakymų sąraše.

Dovanėlę planuojame išsiųsti jus per savaitę nuo užsakymo suformavimo. Tačiau gali taip atsitikti, jog tuo met būsime išvykę, todėl prašome jūsų kantrybės, jei dovanėlę vėluosime išsiųsti :)

 

9. Jūsų privatumas

Mes gerbiame jūsų privatumą.

Jei norite atsisakyti dalyvavimo šioje svetainėje, parašykite mums.

 

10. Susisiekite su mumis

Jei turite pastabų arba klausimų apie mūsų privatumo politiką, prašome susisiekti su mumis.